ثبت آنلاین دامنه | خرید آنلاین هاست | پرداخت آنلاین > مرکز آموزش > هاستينگ > سرويس هاستينگ چيست؟


سرويس هاستينگ چيست؟
 

سرويس هاستينگ چيست؟

امروزه اهميت اينترنت به عنوان يك رسانه بين المللي با توانايي هاي منحصر به فرد بر هيچ شخصي پوشيده نيست . حضور در اين رسانه بين المللي راهها را براي سرمايه گذاري ، كسب و كار و تجارت بسيار كوتاه نموده است .
رفته رفته كسب و كارهاي سنتي جاي خود را به وب سايتهاي اينترنتي ميدهند و فروش سنتي محصولات جاي خود را به فروش الكترونيكي محصولات مي سپارند .
فرهنگ مردم حتي در جهان سوم در حال تغيير به سمت استفاده روزانه اينترنت است . امروزه هر كسب و كاري نياز به حضور در اينترنت دارد . ارائه آسان اطلاعات و كاتالوگ محصولات شما در وب سايت و ارتباط مستقيم با مشتريان تنها جزئي از امكانات داشتن يك وب سايت است .
شما ميتوانيد فروش مستقيم محصولات خود در اينترنت و بازاريابي اينترنتي را هم به آن اضافه نماييد .
سرويس هاستينگ در واقع همان داشتن يك وب سايت اينترنتي است . شما با سرويس هاستينگ ميتوانيد اطلاعات خود را در وب سايت خود وارد نماييد .
شما براي ايجاد يك وب سايت اينترنتي اول نياز به ثبت دامين اينترنتي هستيد ، كه در مقاله اي ديگر به آن خواهم پرداخت . پس از اين كار شما نياز به يك سرويس هاستينگ داريد . شركتهاي ارائه دهنده هاستينگ در اينترنت در واقع به شما مقداري از فضاي يك سرور را اختصاص ميدهند . هر شركت ارائه دهنده هاستينگ معتبر به شما پس از خريد سرويس هاستينگ يك كنترل پنل اختصاص ميدهند . كنترل پنل هاستينگ در واقع مركز كنترل اطلاعات هاستينگ و تنظيمات آن ميباشد . در حال حاضر 2 كنترل پنل بسيار معتبر براي هاستينگ  وجود دارد كه عبارتند از Cpanel و Plesk.همچنين سرويسهاي هاستينگ بر اساس سيستم عامل آن به دو دسته عمده هاستينگ لينوكس و هاستينگ ويندوز تقسيم بندي ميگردد . تفاوت عمده اين دو سرويس هاستينگ فقط در نوع برنامه نويسي نرم افزارهاي مورد نياز شما كه توسط برنامه نويس شما انجام شده ، ميباشد .آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
DNS دی ان اس چیست؟ (مشاهدات: 395)

زبان: