ثبت آنلاین دامنه | خرید آنلاین هاست | پرداخت آنلاین > مرکز آموزش > دامنه > ترانسفر و انتقال دامین


ترانسفر و انتقال دامین
انتقال دامنه :

برای انتقال دامنه خود به  سامانه ثبت آنلاین دامنه روتر  نیازی نیست که هیچ  هزینه اضافه ای پرداخت کنید . بلکه فقط میتواند از دیگر خدمات ما براحتی بهره ببرید . برای تمدید فقط کافیست هزینه یک سال تمدید دامنه خود را پرداخت کنید تا انتقال براحتی صورت گیرد .

مراحل انتقال دامنه دارای یک پروسه خاص است که به شرح آن میپردازیم :

نحوه انتقال دامنه :

قبل از اقدام شما می بایست موارد زیر را رعایت نمایید : مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دامین به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد. مطاق با قوانین ICANN می بایست حداقل یک روز تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد. با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل نمایید تا دامین شما را unlock کند و همچنین کد authorization   ( کد سکرت یا کد انتقال )را دریافت نمایید. کنترل نمایید که به ایمیل administrator دامین خود دسترسی داشته باشید و ایمیل فعال باشد. سپس با تماس با بخش فروش (روتر) و یا از طریق کنترل پنل نسبت به درخواست برای انتقال دامین به (روتر) اقدام نمایید.
ادامه مراحل به شرح زیر است :

rooter.ir در خواست انتقال دامنه را برای registrar شما می فرستد. Registrar شما نامه ای را به ایمیل administrator دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید. کل مراحل فوق 5 تا 10 روز به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق کنترل پنل  سامانه ثبت آنلاین دامنه روتر  می توانید مدیریت نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره 09355070846 تماس حاصل فرمایید.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
ثبت دامنه (مشاهدات: 942)
قوانین ثبت دامنه ir (مشاهدات: 716)

زبان: